Uygulama

Instagram platformundan TBT Modu müjdesi

Instagram platformundan TBT Modu müjdesi

 

Instagram platformu, her perşembe günü yapılmakta olan TBT ile ilgili paylaşımları şu anda bir özellik haline getirmiş durumda. Yeni getirilmiş olan bu özellikle birlikte geçmiş dönemde paylaşılmış olan fotoğraflar, tamamen yeni bir gönderi şeklinde paylaşılabiliyor olacak.

Söz konusu bu özellik şimdilik, geçmiş dönemde aynı gün paylaşılmış olan bir tane fotoğrafı ”Bu Günde” şeklinde bir seçenekle gönderiye gömülü bir durumda tekrardan paylaşabiliyor olacak. Bu Günde isimli özellikle birlikte değişik bir metin yazarak paylaşmak amacıyla da modun üst bölümüne ilave edilen bir zar butonu kullanılabilmekte.

Yeni getirilmiş olan bu özellik Hikayeler bölümünde paylaşılıyor olacak eski bir tane fotoğrafın sizi takip edenler tarafından kısa zamanlı bir şekilde tekrardan görülmesini sağlıyor olacak. Bu söz konusu özellik, galerinizi geriye yönelik olarak tarayarak paylaşmış olduğunuz daha eski bir tane fotoğrafı aramanızın önüne geçmiş olacak. Özellikle beraber daha öncesinde paylaşmış olduğunuz bir gönderiyi görebiliyor olacak ve yeni bir yorum yazarak paylaşabiliyor olacaksınız.

Instagram platformunun sözcüsü ise, söz konusu bu yeni özellikle ilgili olarak ”Bu Günde isimli mod, sizler için özel Anılar önerisinde bulunuyor ve bunları direkt olarak veyahut Hikayeler aracılığı ile paylaşmanıza izin vermekte” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close