İnternet

IGTV artık Facebook’a geldi

IGTV artık Facebook'a geldi

 

Dünya üzerindeki en popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Facebook’a karşı duyulan güven, meydana gelen skandallardan dolayı çok fazla azalmış oldu. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da Facebook platformu, halen sahibi olduğu Instagram uygulaması ile birlikte WhatsApp uygulamasını kullanıp sarsılmış olan imajını kurtarmaya çalışmakta. Facebook isimli platformun bu husustaki en son girişimi de sosyal medya uzmanlarından bir tanesi olan Jane Manchun Wong tarafından açık bir şekilde ortaya çıkartılmış oldu.

Wong’un ortaya çıkartmış olduğu bu en yeni özellik, Instagram platformunun kullanıcıları tarafından çok fazla sevilip kullanılan ”IGTV” adlı popüler özelliğinin Facebook isimli platforma entegrasyonunu içermekte. Facebook isimli platform bunun sayesinde, Instagram ile olan bağını az daha arttırmış olacak ve kullanıcıların gözlerinde sarsılmış durumdaki imajını da bir defa daha Instagram üstünden kurtarmaya çalışıyor olacak.

Twitter hesabı üzerinden söz konusu bu konuyla alakalı olarak açıklamalar gerçekleştiren Wong, kullanıcılar tarafından paylaşılan IGTV ile alakalı videolarını Facebook platformu üzerinden de paylaşabilecek olduklarını ifade etti. Wong’un yapmış olduğu açıklamalarına bakılır ise söz konusu bu özellik halen test aşamalarında ve de kullanıcıların hizmetine çıkartılması az daha zaman alıyor olacak.

Wong ayrıca, Twitter platformu üstünden yapmış olduğu açıklamalara özelliğin tam olarak nasıl görünmekte olduğuna yönelik bir tane de ekran görüntüsü ilave etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close