Mobil

İddiaları sona erdirdi

İddiaları sona erdirdi

 

Meizu şirketinin Başkan Yardımcısı görevinde buluna nHua Hailiang, Weibo adına sahip sosyal paylaşım sitesi üzerinde bir tane kullanıcı ile girmiş olduğu diyalog esnasında tüm gerçeği açıklamış oldu. Meizu hayranlarından bir tanesi, 16S Pro Plus modelinin üstünde çalışılıp çalışılmamakta olduğunu sorduğunda Hailiang kesin bir biçimde ”Hayır” diye yanıt verdi. Bu cevap ise firmanın şimdilik sadece Meizu 16T modelinin üstünde çalışmakta olduğunu göstermekte.

Çin asıllı akıllı telefon üretimi gerçekleştiren firmanın Weibo üzerinde söz konus ubu iddiaları inkar etmiş olmasının hemen sonrasında görünene bakılırsa firma şimdilik Meizu 16T modelinin üstünde yoğunlaşmakta. TENAA üzerinde yer alan listelemesi içerisinde belirtilenlere bakılırsa 23 Ekim tarihi içerisinde tanıtımı yapılacak model, 6,5 inç büyüklüğündeki 2232 x 1080 çözünürlük sunan bir tam ekrana üzerinde yer veriyor. Söz konusu bu cihaz, 16 MP özelliğine sahip bir selfie kamerası ile birlikte 12 MP’in yanı sıra 10 MP ve 5 MP olmak üzre 3’lü arka kamera kurulumuna da yer vermiş bir durumda.

Qualcomm şirketinin Snapdragon 855 yonga seti üzerinden gücünü alacağı açıklanan söz konusu bu model, 6 GB’lik bir RAM ile birlikte 128 GB’lik bir dahili depolama alanını üzerinde barındırıyor olacak. 4500 mAh gücündeki bir batarya kapasitesiyle karşımıza çıkacak olan cihaz, 1.5 hafta gibi çok kısa bir zamandan sonra resmi bir şekilde tanıtılmış olacak. Söz konusu cihazın bu güne kadar çıkan Snapdragon 855 işlemcisini kullanmış en ucuz tutarlı Meizu cihazı olması konusunda bir beklenti var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close