Teknoloji

Huawei’nin Yeni Modeli 20 Milyon Satacak

Huawei'nin Yeni Modeli 20 Milyon Satacak

Huawei ile Google arasında gerçekleşen teknoloji savaşları hız kesmeden devam ediyor. Google, tarafından yapılan Huawei cihazlara destek verilmeyecek açıklamasına Huawei cephesi iyi hazırlanmış gözüküyor. Tüm yaptırımlara rağmen piyasaya amiral gemisi bir telefon çıkarmaya hazırlanan Huawei yüksek satış rakamlarına ulaşabilir. Huawei CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre Huawei Mate 30 modeli 20 milyon satışa ulaşacak. Hedeflerinin bunun daha da üstüne çıkmak olduğunu belirten CEO, cihazın nasıl bu rakama ulaşacağı hakkında da bilgiler verdiler. Bilindiği üzere Google tarafından yapılan açıklamalardan sonra birçok kişi Huawei cihazlara olumsuz bakmaya başladı. Fakat Huawei bu rakamlara sadece dış satış ile ulaşmayı hedeflemiyor. İçeride yapılacak satışın daha büyük paya sahip olması bekleniyor.

Huawei Mate 30 Dış Satışlar Azalsa Da Çin Piyasasında Yer Bulacak!

Huawei Mate 30 ile ilgili şirket CEO’su yaptığı açıklamalar ile dış satışlarının düşmüş olmasına rağmen bu satış miktarına ulaşacaklarını belirtti. Çin içi satışlarda rahatlıkla yüksek satış miktarlarına ulaşacak bir cihazı kullanıcılarına sunduklarını belirtti. Yaptırımlar konusunda da çarpıcı açıklamalar yapan CEO, satışların düştüğünü fakat şuan için yükselme durumuna geçildiğini belirtti. Kullanıcıların Google desteği olmayan bu telefona karşı ilgisi ise merak konusu. Eğer CEO tarafından belirtilen bu rakamlara ulaşılırsa Google olmadan da şirketin piyasaya hâkim olabileceği kanıtlanmış olacak. Yakın zamanda piyasaya çıkacak olan telefon yüksek batarya kapasitesi, yüksek kamera özellikleri ile dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close