Mobil

Huawei Türkiye’den yeni bir hediye etkinliği

Huawei Türkiye'den yeni bir hediye etkinliği

 

Dünya üzerinde yer alan en büyük akıllı telefon üreticileri arasında kendisine yer bulan Huawei şirketi, çok uzun bir zamandan beri Türkiye pazarı içerisinde de hizmet vermekte. Ülkemiz içerisinde ürünleri fazlasıyla çok ilgi görmüş bulunan Huawei şirketi, şu zamanlarda daha yeni bir etkinlik başlatmış oldu ve bu söz konusu etkinlik dahilinde de katılımcılar için gerçek açıdan çok büyük ödüller vadetmekte.

Huawei’nin şirketinin başlatmış olduğu en yeni etkinlik ise çevrimiçi mağazasının üstünden gerçekleşmekte. Katılım ile alakalı şartların fazlasıyla basit olduğu etkinlik içerisinde, Huawei P40 Pro modeli ile birlikte Huawei P40 veyahut P40 Lite modellerinden birine sahip olabilme fırsatı yakalamış olacaksınız.

Huawei şirketinin çevrimiçi bir durumdaki mağazasının üstünden başlatmış bulunduğu söz konusu bu bu etkinlik; ”En Yaratıcı Ev Halin” şeklinde adlandırılıyor. Bu söz konusu etkinlik dahilinde sizden talep edilen ilk şey, Huawei şirketinin çevrimiçi mağazası üzerinde yer alan haber bültenine abone olduktan sonra evinizde yer alan eğlenceli bir halinizin fotoğrafını çekerek, Huawei şirketinin bu etkinlik amacıyla oluşturmuş olduğu sayfa üzerinde paylaşmak. Fazlasıyla kolay bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman, Huawei şirketinin etkinliğine katılmış olacaksınız.

En çok üç tane fotoğraf yollayabileceğiniz bu söz konusu etkinliğin son katılma tarihi de 10 Nisan.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close