Teknoloji

Huawei şirketinden yeni bir tablet

Huawei şirketinden yeni bir tablet

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz senenin içinde fazlasıyla zorlu dönemler geçirmiş olan Huawei şirketi, tasarımı sayesinde çok büyük bir ses getirmeyi başaracak tabletlerinden MediaPad M6 Turbo Edition ile alakalı olarak hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde özellikleri sızdırılmış olan tabletle alakalı Huawei şirketi, bugün çok daha yeni poster paylaşımı yaptı ve söz konusu bu cihazın yarın ön siparişe açılacak olduğu konusunda duyuru yaptı.

Fazlasıyla keskin bir şekildeki arka tasarımı bulunan bu tablet, 29 Ağustos tarihi içerisinde resmi bir şekilde ön siparişe açılmış olacak. Mavi ile birlikte kırmızı renk seçenekleri bulunan M6 Turbo Edition isimli modelin tasarımı, Honor 9X modelinin tasarımına da fazlasıyla benzemekte. Söz konusu bu tablet, 8,4 inç büyüklüğünde, 2560×1600 çözünürlük sunan IPS LCD bir ekrana sahip olarak karşımıza gelecek ve gücünü ise Kirin 980 isimli işlemciden alıyor olacak.

Arka tasarımına bakıldığında bir tane LED flaşla beraber tek bir tane kameranın bulunacağı açıklanan tablet, Harman Kardon yapımındaki bir hoparlöre sahip olarak karşımıza çıkacak. Tablet öte yandan ses seviyesi düğmesinin yanı sıra güç düğmesi haricinde fazladan bir tane düğmeye de sahip olarak geliyor. Bu fazladan gelmiş olan düğme, Turbo anahtarı şeklinde isimlendiriliyor fakat tam bir şekilde ne işe yaramakta olduğu da henüz bilinmemekte.

MediaPad M6 Turbo Edition isimli model, 4G LTE ile birlikte Wi-Fi olmak üzre iki tane değişik varyasyon ile karşımıza çıkmış oluyor. Sadece Wi-Fi desteği sunacağı açıklanan model, 379 dolar tutarından (yaklaşık olarak 2.200 Türk Lirası tutarında) ve 4G LTE desteği sunan modelde 419 dolar tutarından (yaklaşık olarak 2.450 Türk Lirası tutarında) satışa sunulmuş olacak. Bu söz konusu fiyatlara ülkemiz içerisindeki vergilerin dahil edilmemiş olduğunu da hatırlatmamızda bir yarar var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close