Teknoloji

Huawei şirketinden İstanbul için teknik servis

Huawei şirketinden İstanbul için teknik servis

 

Türkiye pazarı içerisinde bulunan üreticilerden çoğunun ülkemizde kendilerine ait teknik servisi bulunuyor. Türkiye içerisinde teknik servisi yer alan akıllı telefon üreticilerinden yeni birisi ise Huawei şirketi oldu. Firma, ülkemi içerisindeki teknik servis ağını da çok daha genişletebilmek amacıyla uzun bir zamandan beri çalışmalarını devam ettiriyor. Şimdi de firma, İstanbul Kadıköy ilçesinde çok daha yeni bir teknik servisini açmış oldu. Bu merkez içerisinde hem cihazlarla ilgili onarımlar hem ise ürün satış işlemleri gerçekleştiriliyor.

Bu söz konusu teknik servisle beraber İstanbul ilinin Anadolu yakası üzerinde yer alan servis ağını genişletmiş olan Huawei şirketi, bu yeni teknik servisini ise Söğütlüçeşme Caddesi’nde yer alan 25 numaraya açmış bir durumda. Bu adrese gittiğiniz zaman, sizi 3 kattan oluşan bir Huawei Teknik Servisi beklemekte ve burda Huawei markasına sahip cihazlarınızla alakalı işlemler, mümkün en kısa zamanda halledilmeye çalışılmakta.

Bu söz konusu merkezin dikkatleri çekmiş olan özelliklerinden biri de; ”Huawei Servis Günleri” isimli etkinliğin bir parçası olarak öne çıkmakta. Şu şekilde ki söz konusu etkinlik dahilinde her ayın son perşembe ile birlikte cuma ve de cumartesi günlerinde telefon onarım işlemleri 100 Türk Lirası tutarında indirimli olarak yapılıyor. Öte yandan telefonunu kendisi getirmiş olan müşteriler, yalnızca 1 saat içinde akıllı telefonlarına yeniden kavuşmuş oluyorlar. Fakat ürün modelinin önemsenmemiş olduğu bu etkinlikten her ay içerisinde sadece 1 defa faydalanılabilmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close