Teknoloji

Huawei şirketinden akıllı saat duyurusu geldi

Huawei şirketinden akıllı saat duyurusu geldi

 

Son dönemler içerisinde yeni bir tane akıllı saat aramaya başlayan tüketiciler, teknoloji ile zarifliği bir arada görebilmek istemektelerse kesinlikle Huawei Watch GT 2 isimli akıllı saati değerlendirmeli. Bunun asıl sebebi ise Huawei Watch GT 2 isimli akıllı saatin klasik hale gelen kol saatlerine çok daha fazla benzemekte olan tasarımı. Bunun sayesinde ise Huawei Watch GT 2 isimli akıllı saat, kullanıcılara çok daha şık bir görünüş olanağı sunmuş oluyor.

Huawei şirketinin yeni akıllı saatini 2 değişik versiyonla karşımıza çıkartmış olduğu biliniyordu. Bu versiyonla alakalı farklar ise, boyutlardan dolayı öne çıkıyor. Huawei şirketinin hazırlamış olduğu ilk versiyon 1.2 inçlik boyutu bulunan bir ekrana sahip durumdayken, 2. versiyonu ise 1.39 inç boyutu bulunan dairesel yapıcaki bir ekrana sahip. Ufak haldeki versiyon tüketiciler için 390 x 390 piksellik bir çözünürlük sunmaktayken, büyük versiyon ise 454 x 454 piksellik bir çözünürlük sunuyor. Bütün bunlara ilave bir şekilde her 2 tane ekran da AMOLED bir yapıda.

Watch GT 2 isimli akıllı saatin fiyatı ise şu anda belirsizliğini korumakta. Fakat gelecek saatlerde Huawei şirketi, Watch GT 2 isimli ürünün fiyatını kesinlikle açıklayacaktır. Bizler ise söz konusu bu bilgiyi en kısa zaman içerisinde paylaşmış oluruz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close