Mobil

Huawei P40 serisinin fiyatı açıklanmış durumda

Huawei P40 serisinin fiyatı açıklanmış durumda

 

Çin asıllı teknoloji devi olarak öne çıkan Huawei şirketi şu dönemlerde, yaklaşmaya başlayan yeni amiral gemisi serilerinden P40’la gündeme gelmiş durumda. Kullanıcılar ise, Google servisleri bulunmadan piyasaya sürülmesi konusunda beklentiler bulunan bu amiral gemisi telefonla alakalı bütün detayları merak etmeye başladılar. Bu söz konusu merakın giderilebilmesi içinse 26 Mart tarihi içerisinde gerçekleştirilecek lansmanı beklemekten farklı yapacak bir şey bulunmamakta.

Açıklanmış olan fiyatlar, Huawei şirketinin P40 serisiyle ilgili belirlemiş olduğu bütün Avrupa fiyatlarını ortaya koymakta. Bundan dolayı da sizlerle az sonra paylaşacak olduğumuz fiyatların telefonların Türkiye fiyatı konusunda az çok ipucu sağlamış olduğunu ifade etsek yanlış olmaz.

Sızdırılan fiyatlara bakılırsa

Huawei P40 Lite E modelinin satış fiyatı 199 euro tutarında (ortalama bir şekilde 1.400 Türk Lirası tutarında)
Huawei P40 Lite modelinin satış fiyatı 329 euro tutarında(ortalama bir şekilde 2.300 Türk Lirası tutarında)
Huawei P40 modelinin satış fiyatı (128 GB’lik özellikte) 849 euro tutarında (ortalama bir şekilde 5.900 Türk Lirası tutarında)
Huawei P40 Pro modelinin satış fiyatı (256 GB’lik özellikte) 1.139 euro tutarında (ortalam bir şekilde 8.000 Türk Lirası tutarında)

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close