Mobil

Huawei P40 serisi için yazılım güncellemesi yapıldı

Huawei P40 serisi için yazılım güncellemesi yapıldı

 

Huawei şirketi çok kısa bir zaman önce duyurusunu yapmış olduğu P40 serisiyle ilgili olarak çok daha yeni bir yazılım güncellemesi daha paylaşmış durumda. ”EMUI 10.1.0.122” şeklinde adlandırılmış olan 711 MB’lik büyüklüğe sahip bu söz konusu güncelleme, optimizasyon konusunda bazı iyileştirmeler içermekte.

Çin asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Huawei şirketi, çok kısa bir zaman öncesinde gerçekleştirdiği bir etkinlik kapsamında P40 şeklinde adlandırdığı yeni amiral gemisi telefonlarının duyurusunu yaptı. Gerek donanım konusundaki özellikleri gerek ise tasarımından dolayı tüketicilerin dikkatini çekmeyi başaran bu telefonlar, bir müddettir tüketiciler tarafından deneyimlenebilmekte. Firma, tüketicilerin mevcut durumdaki beklentilerini karşılayabilmek amacıyla da çok daha yeni amiral gemisi telefonlarıyla alakalı çalışmalarını sürdürüyor.

Huawei şirketi P40 modeli ile birlikte P40 Pro modeli için geçmiş olduğumuz hafta içinde ilk yazılım güncellemesini paylaşmıştı. Bu söz konusu güncelleme, telefonlar için bir çok yeni ve farklı özellik kazandırmış oldu. Şimdi ise Huawei şirketi P40 modeli ile birlikte P40 Pro modeli için çok daha yeni bir yazılım güncellemesi daha paylaşmış durumda. Paylaşılmış olan söz konusu bu yeni güncelleme, Huawei şirketinin yeni amiral gemisi telefonları için de fazlasıyla önemli optimizasyon iyileştirmeleri sağlamakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close