Mobil

Huawei P30 modeli için güncelleme geldi

Huawei P30 modeli için güncelleme geldi

 

Çin asıllı elektronik devlerinden biri olarak öne çıkan Huawei şirketi, akıllı telefon modellerine en son çıkmış olan güvenlik güncellemesini getirmiş oldu. Bu söz konusu yeni güncelleme ise Huawei şirketinin cihazlarına gelmiş olan daha önceki güvenlik güncellemeleri esnasında meydana gelen problemleri de düzeltmiş olacak.

Mate 20 isimli seri, geçmiş olduğumuz günler içerisinde firmware güncellemelerinin yanında birkaç tane düzeltme ile birlikte geliştirme de almış durumdaydı. Çin asıllı elektronik devi firma, şimdilerde ise Huawei P30 modeli ile birlikte P30 Pro modeli için yeni güncellemeler getirmiş olacak. Bu söz konusu yeni güncelleme ile beraber, arama geldiği zaman bazı durumlarda ekranlarda meydana gelen kaymanın da önüne geçilmiş olacak. Huawei Mate 20 modeli ile birlikte Huawei Mate 20 Pro modelindeki akıllı cihazlar ise EMUI sürümünün 10.0.0.178. ve aynı zaman güvenlik güncellemesi almış oluyor. Lakin söz konusu bu güncellemenin boyutuyla birlikte sürümü de ülkeden ülkeye bir takım değişiklikler göstermekte.

Güncellemeyi yükleyebilmenin bir yolu, cihazda yer alan ‘‘Ayarlar’’ bölümünden.

– Ayarlara bölümüne giriş yapın.
– ‘Sistem ve güncellemeler’ yazılı bölümü seçin.
– Daha sonrasında ise ‘Yazılım güncellemesi’ yazılı bölümü seçin.
– Bunun ardından ‘Güncellemeleri kontrol et’ isimli bölümü seçin.
– En son ise ‘‘Yükle ve kur’’ bölümünü seçin.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close