Teknoloji

Huawei P Smart 2021 ile birlikte FreeBuds Pro modelinin Türkiye fiyatı açıklanmış durumda

Huawei P Smart 2021 ile birlikte FreeBuds Pro modelinin Türkiye fiyatı açıklanmış durumda

 

Huawei şirketinin orta segmentte yer alan akıllı telefonlarından P Smart 2021 modeli ile birlikte tam kablosuz kulaklığı FreeBuds Pro modelinin Türkiye satış fiyatı kesinleşmiş durumda. Her iki tane cihaz da ön sipariş vermiş olan müşterilere ilgileri çeken hediyeler kazanma olanağı sunmakta.

Ön siparişle alakalı sürecin 19 Ekim 2020 tarihine dek devam edeceğini ilave etmiş olan Huawei şirketi, bu süreç içerisinde bir P Smart 2021 modelinin ön siparişi vermiş bulunan müşterilerine ön sipariş esnasında 200 Türk Lirası tutarında ödeme gerçekleştirmeleri halinde cihazın toplamdaki fiyatından 200 Türk Lirası tutarında indirim kazanma şansı yakalamış durumda. Öte yandan ön sipariş vermenin ardından Huawei şirketinin P Smart 2021 modelinin ürün sayfasına yorum bırakmış olanlar, kazanmış oldukları kuponla Band 3e modelindeki akıllı bilekliği sadece 1 Türk Lirası tutarına satın alabilmekteler.

Gece Yarısı Siyahının yanı sıra Tutku Yeşili ile birlikte Pembe Altın renk seçenekleri ile beraber satışa sunulmuş olan Huawei P Smart 2021 modeliyle alakalı 3.499 Türk Lirası tutarındaki bir ön sipariş fiyatı açıklanmış durumdayken; Seramik Beyazının yanı sıra Karbon Siyah ile birlikte Gümüş Orman renk seçenekleri bulunan Huawei FreeBuds Pro modeliyle alakalı 1.499 Türk Lirası tutarındaki ön sipariş fiyatı açıklanmış bir vaziyette.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close