Mobil

Huawei Mate 40 RS Porsche Design modeli ne kadara satılacak

Huawei Mate 40 RS Porsche Design modeli ne kadara satılacak

 

Huawei şirketi, 22 Ekim tarihi içerisinde yeni amiral gemisi olarak öne çıkan Mate 40 adlı serinin tanıtımını gerçekleştirmiş olacak. Elbette ki Mate 40 adlı serinin tanıtım tarihi yaklaşmaya başladıkça seri üzerindeki telefonlarla alakalı ortaya çıkmaya başlayan bilgiler de yavaş bir şekilde artış gösteriyor.

Fakat bu defa ortaya çıkmış olan yeni bilgi seride yer alan özel tasarım olan Huawei Mate 40 RS Porsche Design modelle ilgili Bu söz konusu özel tasarım Mate 40 isimli modelin arka kapak tasarımının yanı sıra dudakları uçuklatan fiyatı ortaya çıkmış oldu.

Akıllı telefon dünyası üzerinde en güvenilir kaynaklardan biri olarak öne çıkan Teme (@RODENT950), telefona ait olan arka kapak tasarımıyla beraber fiyatını Twitter hesabı üzeriden açık bir şekilde paylaşmış oldu. Haber görselinden de görebilecek olduğunuz telefonun arka kapağı metal veyahut plastik bir durumda değil seramikten yapılmış. Öte yandan burda siyah sürümü yer almış olsa da birde beyaz sürümü yer alıyor.

Öte yandan tekrar fotoğrafı ortaya çıkartmış olan kaynağın iddiasına bakılırsa Huawei Mate 40 RS Porsche Design adlı modelin fiyatı 2000 euro tutarında yani vergisiz bir şekilde ortalama 18.600 Türk Lirası tutarında olacak. Öte yandan yine Huawei şirketinin çıkartmış olduğu Mate 30 RS Porsche Design adlı modele göre de ortalama 100 Euro tutarında daha ucuz diyebiliriz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close