Mobil

Huawei Mate 40 modeli Çin içerisinde ön siparişe açıldı mı?

Huawei Mate 40 modeli Çin içerisinde ön siparişe açıldı mı?

 

Çin asıllı teknoloji devlerinden biri olan Huawei şirketinin yeni amiral gemisi serilerinden biri olarak öne çıkan Huawei Mate 40, daha net bir çıkış tarihine sahip olmamışken iddialara bakılırsa ön siparişe açılmış durumda. Weibo kullanıcılarından bir tanesi, ön sipariş vermiş olduğunu kanıtlamak amacıyla da söz konusu siparişin faturasını paylaşmış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar boyunca Çin asıllı teknoloji devlerinden Huawei şirketinin yeni karşımıza çıkaracak olduğu amiral gemisi serilerinden Huawei Mate 40 modeliyle ilgili olarak bir çok bilgi edindik. Edinmiş olduğumuz bilgilerin bize göstermiş olduğu tek bir şey de Huawei Mate 40 isimli serinin akıllı telefon sektörüne damgasını vuracak olduğuydu. Huawei şirketi, akıllı telefonlarla alakalı sektörde tekrardan kafa tutulması bir akıllı seri ile birlikte yer almış olacaktı.

Huawei Mate 40 adlı serinin çok iyi bir seri olarak karşımıza çıkacağını bilsek bile Huawei şirketi, söz konusu cihazın tanıtımının yapılacağı ve piyasaya sürülecek olduğu tarihleri fazlasıyla iyi bir biçimde saklamayı başarmış oldu. Çünkü bugüne dek cihazın çıkış tarihiyle ilgili söylenmiş olanlar tahminlerden daha ileriye geçmiş değil. Fakat bugün Huawei Mate 40 adlı seriyi ilgilendirmekte olan fazlasıyla ilginç bir gelişme yaşanmış oldu.

Çin’de yer alan sosyal medya platformu Weibo üzerinde paylaşılmış olan bir gönderiye bakılırsa Huawei şirketi, Çin’de Huawei Mate 40 adlı serinin ön siparişlerini almaya başlamış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close