Mobil

Huawei Enjoy 10e modeli ne zaman tanıtılacak?

Huawei Enjoy 10e modeli ne zaman tanıtılacak?

 

Huawei şirketinin orta segmentteki akıllı telefon serisi olarak öne çıkan Enjoy’a katılım sağlayacak en yeni üyelerden Enjoy 10e modelinin tanıtım tarihi net bir şekilde kesinleşti. Huawei şirketi aracılığıyla gerçekleştirilen paylaşıma bakılırsa söz konusu bu cihaz, 1 Mart 2020 tarihinde tanıtılmış olacak.

Çin’de merkezi bulunan teknoloji devlerinden Huawei şirketi, bir seneyi geçkin bir zamandan beri küresel açıdan kötü performans sergilemekte gibi gözüküyor olsa bile dur durak bilmeden en yeni ürünlerini kullanıcılara sunmayı sürdürüyor. Firma, özellikle de geçmiş olduğumuz aylar içerisinde orta segment üzerindeki yeni telefon modelleriyle dikkat çekmeyi başarmış idi.

Huawei şirketinin orta segmentte yer alan akıllı telefon serilerinden Enjoy, bütçe dostu bir durumda olmasından dolayı pek çok kullanıcıdan olumlu bir şekilde geri dönüş almakta. Enjoy adlı seriye katılım gerçekleştiren en son üye Huawei Enjoy 10s modeli üzerinde olumlu yorumlar almayı başaran akıllı telefonlar arasında bulunuyor. Bu gün ise seriye çok daha yeni bir akıllı telefonun daha katılacak olduğu resmi bir şekilde öğrenilmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close