Mobil

HTC’den yeni bir telefon

HTC'den yeni bir telefon

 

HTC şirketi, bütçeye dost yeni telefonlarından ‘Wildfire E Lite’ modelini resmi bir şekilde duyurmuş durumda. Seneler öncesinin en popüler bir durumdaki teknik özelliklerine sahip şekilde karşımıza çıkmış olan bu telefon, Android 10 Go işletim sistemiyle çalışmakta. Cihaz şu sıralarda ise, Rusya ile birlikte Güney Afrika’da satın alınabilmekte.

Bir zamanların en popüler ve en iyi akıllı telefon üreticileri arasında yer alan HTC şirketi, giriş seviyesindeki özelliklere sahip durumda bulunan yeni bir akıllı telefon duyurmuş durumda. ,’Wildfire E Lite’ şeklinde adlandırılmış olan bu akıllı telefon, piyasaya sürülecek olduğu pazarların en ucuz telefon modeli olacak gibi gözükmekte.

HTC Wildfire E Lite modeli, 5.45 inçlik büyüklüğe sahip HD+ çözünürlük sunmakta olan bir ekranla karşımıza çıkıyor. Çentik veyahut delik kullanmanın yerine kalın çerçevelere sahip durumda bulunan cihaz, bu çerçeve üzerinde yer almakta bulunan 5 MP çözünürlük değeri olan ön kameraya ev sahipliği yapmaktadır. Yapay zekayla alakalı desteğe sahip durumda bulunan bu kamera, ekran kilidinin biyometrik verileri kullanarak açılabilmesini de sağlamış oluyor. Bunu hiç bir şekilde tercih etmek istemeyen kullanıcılar ise, telefonun arka kısmında yer alan parmak izi okuyucu sensörü de kullanmayı isteyebilir..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close