Mobil

HTC şirketinden yeni bir model geldi

HTC şirketinden yeni bir model geldi

 

Çok uzun bir zamandan beri akıllı telefon sektörü üzerinde çok zor günlerden geçmiş bulunan HTC şirketi, uygun fiyatlara sahip yeni akıllı telefonlarından Wildfire E2 adlı modeli Rusya içerisinde piyasaya sürmüş oldu. 6,22 inçlik bir ekranı bulunan akıllı telefon 120 Dolar civarında satılmakta.

HTC şirketi, söz konusu bu yeni giriş seviyesindeki akıllı telefonlarından HTC Wildfire E2 adlı modeli sessiz bir şekilde piyasaya sürmüş oldu. 6,22 inç büyüklüğündeki HD+ (1560 x 720p) IPS bir ekranla karşımıza çıkan telefon gücünü de MediaTek şirketinin Helio P22 ismine sahip yonga setinden almakta. 4 GB’lik bir RAM’e sahip cihaz üzerine 64 GB’lık bir depolama alanı da yer alıyor.

Birkaç haftalık bir zaman öncesinde Google Play Console web sayfası üzerinde de görünmüş olan telefonun aynısı olarak öne çıkan HTC Wildfire R2 adlı yapım, şu zamanlarda da Rusya’da satın alınabilecek bir hale geldi. Söz konusu bu modelin ülkemizle beraber öteki pazarlar üzerinde ne zaman çıkacak olduğuyla alakalı da herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Bir zamanların popüler akıllı telefon markalarından biri olarak öne çıkan HTC şirketi, son senelerde çok ciddi zararlar etmiş durumda bulunsa bile çıkartmış olduğu yeni akıllı telefon modelleriyle de eski günlerine dönmeyi amaç edinmiş durumda. tabii ki de firmanın bununla ilgili olarak çok daha ciddi yatırımlar yapması gerekli.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close