Mobil

Honor’dan Play 5T Pro duyurusu

Honor'dan Play 5T Pro duyurusu

 

HONOR şirketi, orta segment için geliştirmiş olduğu yeni telefonlarından Play 5T Pro modelini duyurmuş durumda. Uygun bir seviyede sayılabilecek fiyatla karşımıza çıkan telefon, fiyatının hakkını fazlası ile vermekte olan özelliklerle donatılmış bir vaziyette. Çin içerisinde satışa çıkartılmış olan bu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyecek olduğu ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Çin asıllı teknoloji firmalarından biri olan HONOR, düzenlemiş olduğu özel bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonlarından ‘Play 5T Pro’ modelinin duyurusunu yaptı. Orta segmentteki bir telefon şeklinde karşımıza çıkmış olan Play 5T Pro modeli, sahip bulunduğu bazı teknik özelliklerin yanı sıra bu özelliklere paralel durumda bulunan fiyatı sayesinde kendisine alıcı bulabilecek gibi gözükmekte. Pekala HONOR şirketinin yeni geliştirmiş olduğu bu akıllı telefonu tüketicilere tam olarak neler vadetmekte?

HONOR Play 5T Pro modeli, 6,6 inçlik büyüklüğüne sahip IPS LCD ekranla karşımıza çıkıyor. FHD+ çözünürlük sunmakta olan bu ekran, tam üst-orta bölümüne yerleştirilmiş durumda bulunan deliğin içinde 16 MP’lik bir çözünürlük sunmakta bulunan ön kameraya ev sahipliği yapmakta. Telefonun mevcut durumdaki parmak izi okuyucu sensörü de yanda yer alan panele monte edilmiş bir vaziyette.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close