Teknoloji

Honor Türkiye’den yeni bir hediye kampanyası

Honor Türkiye'den yeni bir hediye kampanyası

 

Akıllı telefonlarla alakalı dünyanın devleri arasındaki HONOR, ülkemizde yer alan takipçilerine özel olarak çok daha yeni bir kampanya düzenlemekte. HONOR Türkiye, düzenlemiş olduğu söz konusu bu kampanyayla beraber tam 50 tane hediye dağıtacak.

Huawei şirketinin kardeş şirketi olarak faaliyetlerine devam eden HONOR, akıllı telefon modellerinin yanında ekosistem ürünleri sayesinde de son dönemler içerisinde çok önemli başarılara imzasını atmayı başaran bir markadır. Marka özellikle de akıllı telefonlarının yanı sıra giyilebilir teknolojiyle beraber ekosistem ürünlerini de kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

HONOR Türkiye toplam olarak 50 tane etkinlik kazanabileceğiniz bir etkinlik düzenlemiş durumda. Etkinlik sonrasında hediye kazanmış olanlar da 26 Haziran Cuma gününde HONOR Club sayfası üzerinden duyurulmuş olacak.

Bu etkinlikte neler kazanabilirsiniz?

– Bir tane HONOR 20 cep telefonu
– Bir tane HONOR 9X cep telefonu
– Üç tane HONOR MagicWatch 2 akıllı saat
– Beş tane HONOR AM66 kulaklık
– Yirmi tane Adet HONOR Band 5 akıllı saat
– Yirmi tane HONOR AM61 kulaklık

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close