Mobil

Honor Play 4T ne zaman duyurulacak?

Honor Play 4T ne zaman duyurulacak?

 

Huawei şirketinin alt markası olarak faaliyetlerine devam eden Honor, yavaş bir şekilde ülkemizin teknoloji marketlerinin rafları üzerindeki yerini almaya başladı desek yanlış olmaz. Bütçeye çok uygun bir durumda bulunmasının yanı sıra performansı da bünyesi üzerinde barındırmakta olan akıllı telefonlara odaklanmış durumdaki Honor şirketi, pazarın fiyat ve performans canavarı firmalarından bir tanesi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içinde yeni akıllı telefonlarından Honor 30S modeli ile birlikte Honor 8A Prime modeli ve Honor Play 9A modelinin duyurusunu yapan Çin de merkezi bulunan akıllı telefon firmasının söz konusu bu yeni cihazının lansman tarihi de paylaşıldı.

Çin’de yer alan sosyal medya platformlarından biri olan Weibo üstündeki resmi hesabı üzerinde bir açıklamada bulunan Honor şirketi, Play 4T ismindeki yeni bir tane cihazın 9 Nisan tarihi içerisinde duyurulacak olduğunu ifade etti. Firma tarafından yapılmış olan paylaşım üzerindeki poster görseli ne kadar üzücüdür ki cihazın görünüşüyle alakalı olarak herhangi bir detayı gün ışığına kavuşturmamakta.

Weibo şirketinin hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşım üzerinde Play 4T modelinin oyun oynamanın yanı sıra yaratıcı olmak amacıyla doğmuş insanlara birebir olduğu ifade edilirken firmanın Ürün Satış Müdürü görevinde bulunan Wei Xiao Long Raul’un hesabına gitmekte olan bir bağlantı da yer alıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close