Mobil

Honor 9X modeli üzerinde çok büyük değişiklikler

Honor 9X modeli üzerinde çok büyük değişiklikler

 

Aslında bahsi geçen akıllı telefonların evrimi bulunduğunda, modelle alakalı değişimlerin iki çeşidi olduğunu görmekteyiz. Bunlar arasından birincisi alışmış olduğumuz senelik güncellemeler şeklinde olmakta: Biraz daha gelişen kameranın yanı sıra en son karşımıza gelen amiral gemisi modelinin çipi, yeni yazılımın yanı sıra belki de ufak tefek tasarım konusundaki değişiklikler. Bir tane de telefonu nerdeyse tekrardan icat etmeyle alakalı süreci içermekte bulunan, devrimsel bir şekilde geçişler bulunuyor. Honor şirketinin 9X modeliyle yapmış olduğu değişiklik daha fazla bu kategori üzerinde.

Honor 9X modeli, X adlı seriyi gerçek bir şekilde değiştirmeyi başarmakta. Uzun zamandır uygun fiyata sahip, bu anlam içerisinde rekabetçi bir seri olarak öne çıkan X isimli seri, yeni telefon sayesinde yeni bir yola girmekte.

Son seneler içerisinde çok sık bir şekilde görmüş olduğumuz çentik, bu telefon üzerinde yer almıyor. Ön kameranın yanı sıra ekranın üst bölümünde bulunan bir tane pop up kamera şeklinde tasarlanmış bir vaziyette. Ekranın mevcut durumdaki boyu da 6,59 inç büyüklüğünde, yani daha önceki modele bakıldığında biraz daha büyük bir durumda.

Telefon öte yandan 48 MP özelliğindeki ana kameraya üzerinde yer veren 3 tane kameralı sistemi ile beraber fotoğraf ve de video çekimleri açısından çok önemli bir atılım yapmış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close