Mobil

Honor 9X modeli Türkiye içerisinde satışa çıktı

Honor 9X modeli Türkiye içerisinde satışa çıktı

 

Çin asıllı teknoloji devlerinden Huawei şirketinin alt markası olarak faaliyet gösteren Honor şirketinin geçmiş olduğumuz aylarda duyurusunu yaptığı 9X isimli modeli, Türkiye içerisinde resmi bir şekilde satışa sunulmuş durumda. Teknik özellikleri açısından orta segmentte yer alan bir akıllı telefon şeklinde karşımızda yer alan Honor 9X modeli, Türkiye içerisinde 4 GB’lik bir RAM ile birlikte 128 GB’lik bir depolama alanıyla satışa çıkartılıyor. Tamamen özel bir kutu içeriğine sahip olarak gelen Honor 9X modeli, ayrıca beraberinde Honor Band 5 ürününü de getirmiş oluyor.

Eğerki bir müddettir bu akıllı telefon modelinin Türkiye’ye gelmesini beklemiş biriyseniz, ürünü bugünden itibaren e-ticaret platformlarından 22 Kasım tarihinden itibaren de teknoloji perakendecilerinden satın almaya başlayabiliyorsunuz. Honor 9X modelinin Türkiye içerisindeki satış fiyatı da 2.699 Türk Lirası şeklinde belirlenmiş bir vaziyette. Bu söz konusu fiyatın içinde Honor Band 5 ürününün dahil bir durumda bulunduğunu bir defa daha hatırlatmamızda yarar var.

Honor 9X isimli model, teknik özelliklerinin yanı sıra şık bir şekildeki tasarımından dolayı da dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış ve fazlasıyla da büyük bir ilgi görmeye başlamıştı. 6.59 inçlik bir boyuta sahip tam ekranından dolayı göz doldurmayı da başarmış olan Honor 9X modeli, tüketiciler için FHD+ özelliğinde bir çözünürlük sunmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close