Mobil

Honor 30s modelinin işlemcisi ortaya çıkmış durumda

Honor 30s modelinin işlemcisi ortaya çıkmış durumda

 

Huawei şirketinin alt markası olarak faaliyetlerine devam eden Honor şirketinin 30 Mart tarihinde çevrimiçi bir etkinlik düzenleyerek tanıtacak olduğu Honor 30s modelinin kullanılacak işlemcisi ortaya çıkmış oldu. Gücünü ise yerleşik bir durumdaki 5G modemi bulunan Kirin 820 yonga seti üzerinden alacağı açıklanan bu akıllı telefon, mobil oyunlar üzerinde de fazlasıyla güçlü bir performans sergilemiş olacak.

Huawei şirketinin alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren Honor şirketi, yeni akıllı telefonlarından 30s modeliyle alakalı çalışmalarına hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte. 30 Mart tarihi içerisinde muhtemel bir şekilde çevrimiçi bir lansman düzenlenerek tanıtımı yapılacak bu akıllı telefona yönelik bu zamana kadar bir çok iddia duymuş, sızıntı görüntüler görmeye başlamıştık. Bu defa ortaya çıkan sızıntı da akıllı telefonun işlemcisini açık bir şekilde ortaya çıkartmakta.

Cortex A76 çekirdek bulunan Mali-G77 GPU’su bulunan yeni 7 nm sürecinde üretimi gerçekleştirilen Kirin 820 5G yonga seti kullanılarak piyasaya sürülmesi konusunda beklenti bulunan akıllı telefon, böylelikle orta sınıf içerisinde 5G desteği sunmakta bulunan ilk Honor markasına sahip cihaz olarak karşımıza çıkacak. İşlemciye ilave bir şekilde tasarım bölümünde arka kısmında dikdörtgen bir tane kamera modülüne sahip olarak gelecek Honor 30s modelinin kamera sistemi ile alakalı detayları da şu anda bilinmemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close