Mobil

Honor 30 serisi ne zaman çıkacak?

Honor 30 serisi ne zaman çıkacak?

 

Çok sık bir şekilde Huawei şirketiyle alakalı bilgiler paylaşmaya devam eden Twitter kullanıcılarından @RODENT950, bu kez ise Honor şirketiyle alakalı bir paylaşım gerçekleştirdi. Tahmincinin ortaya atmış olduğu iddiasına bakılırsa Honor 30 isimli serisindeki telefonlar Nisan ayı içerisinde raflar üzerindeki yerini almış olacak.

Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden biri olarak öne çıkan Honor, görünüşe bakılır ise işleri hızlandırmanın peşine düşmüş durumda. Muhtemel olarak senenin ilk yarılık kısmında hem ülke içinde yer alan hem ise ülke dışında bulunan rakiplerinin yoğun takvimi şirketi elini çabuk tutma konusunda itiyor.

Şirketin Honor 20 ismine sahip olan serisindeki akıllı telefonları geçmiş olduğumuz senenin Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkmış idi. Twitter platformu üzerinde ortaya atılmış olan özel bir iddiaya bakılırsa şirket bu sene o kadar uzun bir zaman beklememiş olacak. Yeni karşımıza çıkacak telefonlar Nisan ayı içerisinde çıkmış olarak karşımıza gelecek..

Söz konusu bu bilgiyi Twitter üstünden paylaşmış olan ise Huawei şirketiyle alakalı bilgiler vermesiyle bilinirliği bulunan @RODENT590 adlı Twitter kullanıcısı olarak öne çıktı. Ona bakılırsa bu sene Çin asıllı şirket Haziran ayını beklemiyor olacak, Nisan 2020 tarihi içerisinde Honor 30 adlı seriyi tanıtmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close