Mobil

Honor 30 Lite modeli ne zaman tanıtılacak?

Honor 30 Lite modeli ne zaman tanıtılacak?

 

Çin asıllı teknoloji üreticilerinden biri olarak öne çıkan Honor şirketi, 2 Temmuz tarihi içerisinde tanıtacak olduğu modellerinin arasına Honor 30 Lite adlı modeli de dahil etmiş durumda. Gerçekleştirilecek özel bir etkinlikle tanıtımı yapılacak öteki modellere bakıldığında Honor X10 Max modeli de göze çarpıyor.

Akıllı telefon üretimi yapanların değişik segmentler üzerinden müşteri çekebilmeyi başarabilmek amacıyla çok daha değişik özellikleri bulunan cihazlar üretmiş oldukları bilinmekte. Aynı seriyle ilgili dahi çok daha değişik konfigürasyonlar bulunan cihazlar karşımıza çıkıyor. Honor şirketi de çok yakın zaman içerisinde bu şekilde cihazları tanıtma konusunda hazırlık yapıyor.

2 Temmuz tarihi içerisinde düzenleyecek olduğu etkinlik kapsamında Çin asıllı üretici firmanın yeni Honor X10 Max modelinin tanıtımını yapacağını bilmekteydik. Yapılmış olan çok daha yeni bir açıklamayla beraber Honor 30 Youth Edition şeklinde isimlendirilen Honor 30 Lite modelinin de geleceği resmiyet kazanmış bir hale geldi.

Son dönemlerde Honor 30 Lite modeliyle alakalı bir çok bilgi karşımıza çıkmaktaydı. En son ise Çin TENAA veritabanı üzerinde telefon, resmi özelliklerinin yanı sıra görselleriyle yer almaya başlamıştı. Böyle olması da telefonun resmi duyurusunun fazla uzakta bulunmayan bir tarihte gerçekleşecek olduğunu göstermekteydi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close