Mobil

HMD Global şirketinden yeni bir model

HMD Global şirketinden yeni bir model

 

HMD Global şirketi, Nokia 8.3 5G adlı modelinin Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Verizon müşterilerini hedef almış bulunan yeni sürümü olarak öne çıkan Nokia 8 V 5G UW modelindeki akıllı telefonunu resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Nokia 8.3 5G adlı modelle aynı özellikleri paylaşmakta bulunan akıllı telefon, gücünü Snapdragon 765G isimli mobil platformu üzerinden almakta.

2016 senesi içerisinde Nokia isimli markanın isim haklarını 10 seneliğine almış bulunan HMD Global şirketi, bugün Amerika Birleşik Devletleri içerisinde çok daha yeni bir tanıtım etkinliği düzenlemiş oldu. Etkinliğin dahilinde Nokia 8.3 5G adlı modelin çok daha yeni bir sürümü olarak öne çıkan Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Verizon müşterilerini hedeflemiş bulunan Nokia 8 V 5G UW modeli duyurulmuş durumda.

Teknik bir durumdaki özellik kısmında Nokia 8.3 5G modeliyle aynı özellikleri sunmakta bulunan Nokia 8 V 5G UW adlı model, 2400 x 1080 piksellik çözünürlük sunan 6,81 inçlik büyüklüğe sahip olan IPS LCD ekranla beraber gelmekte. Gorilla Glass isimli teknolojiyle korunmakta olan bu ekranın sol üst kısmında delik tasarımına sahip 24 MP’lik özelliğe sahip ön kamera yer almakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close