Oyun

GRID oyunu yeniden geliyor

GRID oyunu yeniden geliyor

 

Codemasters, şirketi yarış oyunlarından biri olan GRID’i PlayStation 4 konsolu ile birlikte  Xbox One konsolu ve PC platformu için resmen duyurdu. 13 Eylül tarihi içerisinde çıkış yapmış olacak. Steam üzerinde standart durumdaki  sürüm 92,00 Türk Lirası tutarında ve ultimate  durumdaki sürüm ise 119,00 Türk Lirası tutarından ön siparişe açılmış bir durumda.

Oyunun Steam üstündeki tanıtım yazısıyla birlikte ultimate sürümünün mevcut içeriği;

GRID, hiç bir benzeri bulunmayan özel bir yarış deneyimidir. Eşsiz bir andan yarışa sahip durumda bulunan GRID, her yarış esnasında kendi yolunu seçebilme, kendine ait hikayeni yaratabilme ve de motor sporları dünyasını fethedebilme şansı bulunan çok daha yeni bir deneyimle birlikte geri dönmüş oluyor.

World Series içerisinde yerini almış ol ve modern ile birlikte klasik, GT’den tutunda Touring’e, Büyük Motorlular arasından Stoklara ve de  Süper Özelleştirilmiş  özelliğe sahip araçların dahil edildiği en unutulmaz ve en çok sevilen yarış arabaları ile dünyanın en güzel konumları içerisinde heyecanlı yarışlar içerisinde mücadele et. GRID, ışıklar içerisindeki adrenalin patlamasından yarış sonrasındaki gurura kadar bir tane yarışın her anını açık bir şekilde yaşatmakta.

Kazalar arka arkaya yaşanıyor, kıl payı gerçekleştirmiş olan geçişler, tamponların sürtünmüş olması ve rekabetçi bazı çarpışmalar; tamamı sana ya yardım edebilmeye veyahut  ilerlemeni engellemeye çalışmakta olan rakipler, takım arkadaşları ile birlikte bir düşman sürücünün eseridir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close