Uygulama

Google’dan Playstore üzerindeki filmlerle ilgili hamle

Google'dan Playstore üzerindeki filmlerle ilgili hamle

 

Google şirketi, Play Filmler üzerinde yer almakta bulunan yüzlerce filmi reklamlı, fakat bedava bir şekilde yayınlamaya hazırlanmakta. Bu söz konusu bilgi, Play Filmler’in V4.18.37 sürümü üzerindeki kod satırları üzerinde XDA tarafından keşfedilmiş durumda.

Dünyanın tamamında çok büyük etkilere sebep olarak öne çıkan koronavirüs, milyarlarca sayıdaki insanın evlerine kapanmasına sebep olmuş durumda. Bu kadar geniş çaptaki bir karantina, insanların internet üstünden sosyalleşmesine de sebep olmakta. Şirketler de evleri içerisinde sıkılmakta bulunan insanları memnun edebilmek amacıyla yeni özellikler duyurmakta. En son ise Google şirketi, Play Filmler üstünde yer almakta bulunan paralı filmlerini bedava bir şekilde yayınlamaya hazırlanmakta.

Google şirketi, Play Filmler üzerinde yer almakta bulunan yüzlerce filmini bedava bir şekilde paylaşacak, fakat bunun bir dezavantajı da yer alıyor. Firma, bu söz konusu filmlerden herhangi bir para talep etmiyor olsa bile bu söz konusu hizmeti reklam karşılığı izleyicilerle buluşturuyor olacak. Google şirketi aracılığıyla halen resmi bir açıklama yapılmamış olsa da XDA platformu, Play Filmler adlı uygulamanın V4.18.37 sürümü üzerinde reklamlı bir film sistemine geçilecek olduğunu ima etmekte bulunan bir kod dizisi keşfetmiş durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close