Uygulama

Google Playstore üzerinde çok ilginç güncelleme hatası

Google Playstore üzerinde çok ilginç güncelleme hatası

 

Google Play Store platformu içerisinde ortaya çıkmış olan önemli bir hata, kullanıcıları sinirleri bozan bir döngünün içine sokmuş oluyor. O kadar ki bu hatanın dahilinde bir takım uygulamalar saniyeler içinde güncellenmiş gibi gözüküyor fakat hiç bir şekilde güncellenmemekte. Bahsi geçen uygulamalar daha sonrasında tekrardan güncellenmeye çalışılmakta.

Google Play Store platformu üzerinde gerçekleşmiş olan ilginç bir hata, güncellenmiş gibi gözükmekte olan uygulamaların tekrardan güncellenmeye çalışılması şeklinde karşımıza çıkmış oluyor. Sebebi hiç bir şekilde anlaşılamamış olan bu hata, sayısız bir durumdaki kullanıcı tarafından rapor edilmeye başlandı ve tüketicilerin çok büyük bir kısmını etkiliyor gibi gözüküyor.

Bugün sabah çok erken saatlerde Google Play Store adlı platformun ”Uygulamalarım ile oyunlarım” kısmına girmiş olan tüketiciler, bir dizi uygulama güncellemesiyle karşı karşıya geldiler. Bu söz konusu güncellemelerin çok büyük bir kısmı da YouTube platformunun yanı sıra Wear OS ile birlikte Fit, Files ve de Google Docs benzerindeki Google tarafından geliştirilmiş bulunan uygulamalardı. Bunlara ilave bir şekilde güncelleme listesinin arasında bir takım üçüncü taraf uygulamalar da yer alıyordu..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close