Teknoloji

Google Play Store için yeni bir özellik geldi

Google Play Store için yeni bir özellik geldi

 

Google Play Store adlı uygulama mağazasının son sürümü, yeni bir tane daha uygulama paylaşım özelliğini kullanıma sunmuş oldu. Uygulama mağazası içerisinde yer alan ve bedava durumda bulunan hemen her uygulama üzerinde kullanılabilmekte olan özellik, bir tane uygulamanın iki cihazın arasında paylaşılabilmesini sağlamış oluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Google şirketi, kullanıcıların uygulama paylaşımları gerçekleştirebilmesini sağlamakta bulunan çok daha yeni bir özelliği kullanıma sunmuş oldu. Google Play Store adlı uygulama mağazasının son sürümüyle beraber kullanıcılar tarafından denenmeye başlamış olan söz konusu bu özellik, uygulamaların iki tane değişik telefon üzerinde paylaşılabilmesini sağlamış oluyor. Bu söz konusu özellikle beraber kullanıcılar, bir tane uygulamaya çok daha hızlı bir biçimde ulaşabiliyor olacaklar.

Google Play Store üzerinde yer alan ‘Uygulamalarım ile oyunlarım’ şeklindeki menünün altına ilave edilmiş olan yeni özellik, Google Play Store üzerinde yer alan ve bedava olan hemen her uygulamada kullanılmakta. Uygulamayı paylaşmış olan ve alacak telefonların bir arada bulunduğu durumlarda kullanılabilmekte olan söz konusu özellik, alıcı tarafın verecek olduğu bir onayla beraber uygulama paylaşımının başlayabilmesini de sağlamış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close