Mobil

Google Pixel 4a modelinin fiyatı ortaya çıkmış durumda

Google Pixel 4a modelinin fiyatı ortaya çıkmış durumda

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan arama devlerinden Google şirketinin yeni akıllı telefonlarından Pixel 4a modelinin bir YouTube videosu üzerinde ortaya çıkmış olduğu da açıklanmıştı. Cihazın mevcut durumdaki tasarımının yanı sıra donanım özelliklerinden hemen sonrasında fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Fiyatı ortaya çıkartmış olan kişi de Evan Blass olarak öne çıktı. Blass, ortaya atmış olduğu buna benzer bilgilerin doğruluğu ile bilinmekte olan bir isimdir. Blass, Pixel 4a modeline yönelik Photoshop kullanılarak hazırlanmış bir reklam panosu görsellerini resmi bir şekilde paylaştı. Blass aracılığıyla paylaşılmış olan söz konusu görsellere bakılırsa Pixel 4a modelinin fiyatı 399 dolar tutarında (vergiler hariç bir şekilde 2.472 Türk Lirası tutarında) karşımıza çıkacak.

Google Pixel 4a modelinin fiyat hususunda çokta şaşırtmamış olduğunu ifade etmek gerekli. Firmanın geçmiş olduğumuz yıl çıkarmış olduğu Pixel 3a modeli de aynı fiyat etiketiyle pazara çıkartılmıştı. Blass aracılığıyla ortaya atılmış oan bir başka bilgi de Google şirketinin ilk önce geçmiş olduğumuz yıl Pixel 4 cihazı üzerinde kullanmış olduğu ve şu anda Pixel cihazlara özel durumda bulunan yeni Asistan’ının Pixel 3a modelinde de yer alacak durumda bulunmasıdır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close