Uygulama

Google Fotoğraflar’daki bedava sınırsız depolama hakkı sona erdi!

Google Fotoğraflar'daki bedava sınırsız depolama hakkı sona erdi!

 

Google şirketinin ortalama 6 aydan beri kullanıcılarına bedava bir biçimde sunmakta olduğu Google Fotoğraflar sınırsız depolama hakkı, bugün içerisinde sona ermiş oldu. Bu söz konusu fırsattan faydalanmış olan kullanıcılar, bugün itibariyle bedava bir şekilde yalnızca 15 GB’lik bir depolama alanına sahip durumda bulunacak.

Google şirketi, 2020 senesinin Kasım ayı içerisinde, Google Fotoğraflar özelliğiyle ilgili olarak kullanıcılarına bedava bir şekilde ve de sınırsız depolama alanı sunmuş idi. Google kullanıcısı olanların bir hayli işine yaramış olan söz konusu bu özellik, bugün yani 1 Haziran tarihinden itibaren bitmiş oluyor.

Bugün itibariyle Google Pixel cihazı kullananların haricindeki kullanıcılar, Google Fotoğraflar üzerinde bedava bir şekilde maksimum 15 GB’lik bir depolama alanına sahip durumda bulunacak. Google Pixel markasına sahip olan akıllı telefonu bulunan kullanıcılar da sınırsız depolama hakkına sahip olmayı sürdürebilecekler. Google şirketi, kullanıcıların bugüne dek yüklemiş durumda bulunduğu fotoğrafları depolama alanı hakkından saymayacak olduklarını, 15 GB büyüklüğüne sahip olan alanın kullanımın bugün itibariyle başlayacağını da açıkça dile getirmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close