Uygulama

Google Drive uygulamasından büyük bir başarı

Google Drive uygulamasından büyük bir başarı

 

Google firmasının internet kullanıcıları için sunmuş olduğu ürünlerle alakalı ekstra bir tanıtım yapmaya ihtiyacı bulunmuyor. YouTube uygulaması ile birlikte Haritalar uygulaması gibi Google şirketinin piyasaya çıkarttığı nerdeyse tüm uygulamalar kullanan herkesi tatmin etmeyi başarmış durumda. Google şirketinin kullanıcılarına sunmakta olduğu Google Drive isimli uygulama da beklentileri aşmayı başarmış bir vaziyette.

Sahip bulunduğunuz verileri tek bir taraf üzerinde toplayabilmek çok önceki dönemlerde fazlasıyla zor bir uğraş olarak görülürdü. Lakin son dönemlerde o günler artık geride kalmış oldu. Şu an içerisinde tek bir tarafta verileri kaydetmeyi olanaklı kılabilen onlarca sayıdaki platform sunulmuş bir vaziyette ve bunların arasında yer alan Google Drive adlı uygulama da, bu işi olabildiği kadar basit bir hale getirmiş oluyor. Sahip bulunduğunuz kişisel bir durumdaki verileri çevrimiçi bir uygulama üzerine emanet etmek aslında çokta güvenilir gibi gözükmeyebilmekte fakat Google şirketi, müşterilerinin aklında yer alan soru işaretlerini sıfıra indirebilmek amacıyla son hız çalışmayı sürdürüyor.

Google Drive platformu ilk defa piyasaya çıktığı zaman da fazlasıyla büyük bir ilgi toplamış idi. Herkes söz konusu bu uygulamanın aslında büyük bir gelecek vadettiği hususunda hem fikir durumdaydı. Lakin hiç kimse Google Drive adlı uygulamanın gelecek dönemde 5 milyar tane indirilme sayısına ulaşabilecek olduğunu aklından geçirmiyordu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close