Uygulama

Gmail’in web’de yer alan o özelliği mobil sürümlere de geldi

Gmail'in web'de yer alan o özelliği mobil sürümlere de geldi

 

Google şirketinin e-posta uygulaması olarak bilinen Gmail, web sürümü üzerinde yer alan kart özelliğini Android platformu ile birlikte iOS platformuna da ilave edecek. Söz konusu bu uygulama, e-mailleri çok daha derli toplu görmenize imkan tanıyor olacak.

Masaüstü tarayıcılar üzerinde çok uzun bir zamandan bu yana kullanılmaya devam edilen Gmail özelliği, iOS platformu ile birlikte Android platformundaki mobil cihazlara gelmiş oldu. Daha önceki dönemlerde internet üstünden bir şeyler satın almış durumdaysanız ya da bir uçuş amacıyla onay e-maili almış durumdaysanız, Gmail platformunun e-mailden alınmış olan bir takım önemli ayrıntıları kart şeklinde göstermekte olduğunun farkına varmış olabilirsiniz.

Bu söz konusu kartla birlikte bütün e-maili gözden geçirmek mecburiyetinde bulunmadan, hızlı bir şekilde en önemli bilgilere ulaşabilmiş oluyorsunuz. Özellikle de fazla sayıda e-mail almakta olan kişiler açısından fazlasıyla faydalı durumda bulunan kart özelliği, zamandan kazanabilmemizi de sağlamış oluyor.

Bir müddettir Gmail platformunun web sürümü üzerinde yer alan ve çok olumlu geri dönüşler almış bulunan özellik, bundan sonraki dönemde her bir tarafta yanınızda bulunacak. Özellikle de şeyler satın aldığınız zaman veyahut rezervasyon yaptırmış olduğunuzda hızlı bir şekilde ulaşmayı istediğiniz bilgileri çok daha derli toplu görmenize imkan sağlamış bulunan kart özelliği, e-mail hangi firmadan gelmiş olduğuna göre de farklılıklar gösterebilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close