Uygulama

Gmail’de arayüz değiştirmek artık daha kolay olacak

Gmail'de arayüz değiştirmek artık daha kolay olacak

 

En fazla kullanımı gerçekleştirilen e-posta servislerinden bir tanesi olarak öne çıkan Gmail, yenilenmiş arayüzünü kullanıcıların kullanımına sunmaya başlamış durumda. Kademeli bir şekilde dağıtılmaya başlanmış olan bu arayüz, Gmail kullanımını daha da fazla basitleştirip uygulamayı efektif kılmış oluyor.

Şu zamanlarda e-mail sistemleri daha da büyük bir önem taşımış oluyor. Milyonlarca sayıdaki insanın kullanmakta olduğu bu posta sistemleriyle beraber, pek çok resmi haberleşme çok daha basit bir seviyeye indirgenmiş oluyor. Bütün alanlar üzerinde haberleşmenin yanı sıra bilgilendirmek maksadıyla kullanılmakta bulunan postaların yaşamımızı kolaylaştırmakta olduğu da hiç bir şekilde inkar edilemeyen bir gerçektir. Bu söz konusu posta servislerinden bir tanesi olarak öne çıkan Gmail, kolaylaştırmayı biraz daha öne taşıma konusunda karar vermiş durumda.

Gmail, yaşamımızı fazlasıyla kolaylaştırmış olmasına karşın uygulamanın içinde bir takım zorluklar yer alıyor. Özellikle de Gmail platformunun arayüzü içerisinde ayarlar bölümüne ulaşmak fazlasıyla çok zaman almakta ve işleri de zorlaştırmış oluyor. Gmail platformu da bunun farkına vardı ve bu ufak çaplı sorunun önüne geçmek maksadıyla da bir revizyona gitmiş durumda. bundan böyle, Gmail platformunu efektif bir biçimde kullanmak daha da basit.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close