Mobil

GM 9 Pro modeli Cumhurbaşkanına özel bir şekilde üretildi

GM 9 Pro modeli Cumhurbaşkanına özel bir şekilde üretildi

 

Avrupa ile birlikte Ortadoğu bölgesinin en büyük ve en son teknoloji üretim üssünü bugüne kadarki dönem içerisinde 150 milyon Türk Lirası tutarındaki bir yatırımla İstanbul İkitelli ilçesinde faaliyete geçirmiş olan General Mobile şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı görevinde bulunan Sebahattin Yaman, MÜSTAKİL Sanayici ile İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurulu esnasında Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’la da bir araya gelmiş oldu.

Gerçekleşmiş olan bu özel görüşme esnasında Yaman, Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’a; özel bir üretimle gerçekleştirilen, arka kapağının üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu ile birlikte imzası yer alan en son teknolojiye sahip durumdaki, yerli üretim olarak üretilen GM9 Pro isimli modleindeki cihazı takdim etti.

Kamerası fazlası ile iddialı bir durumda bulunan ve DxOMark platformu üzerinde de 90 puan almayı başaran bu telefon, dual ana kamerası ile birlikte titreşimir ngelleyebilme özelliği, 4K’lık 30 fps gücünde bir video kayıtın yanı sıra otomatik HDR benzerindeki özelliklere de sahip. GM 9 Pro isimli modelin 4 GB’lik bir RAM, 64 GB’lik bir hafızanın yanı sıra microSD bir bellek yuvası, 6.01 inç büyüklüğüne sahip ekran, 12 + 8 Megapiksellik özelliklere sahip ana kamera, 8 Megapiksellik özelliğe sahip bir ön kamera gibi özelliklere de üzerinde yer veriyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close