Mobil

Giriş seviyesindeki iPhone 12 modeli iPhone 11 modelinden ucuz olabilir mi?

Giriş seviyesindeki iPhone 12 modeli iPhone 11 modelinden ucuz olabilir mi?

 

Apple şirketine yakında yer alan kaynaklar aracılığıyla paylaşılmış olan bir tane rapor, yeni nesil iPhone 12 serisi içerisinde görmemiz olanaklı olan fiyatları ortaya çıkartmış durumda. Buna bakılır ise giriş seviyesinde yer alan iPhone 12 modeli, 699 dolar tutarından satışı gerçekleştirilen iPhone 11 modelinen dahi ucuz durumda bulunabilir.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde 699 dolar tutarından başlamış olan fiyatlarla satışa çıkarılan iPhone 11 modeli, özellikle de Pixel 4 modelinin yanı sıra yeni piyasaya çıkartılmış olan Galaxy S20 modeliyle karşılaştırıldığı zaman Apple şirketinin elini güçlendirmiş olan çok büyük bir koz olarak öne çıkmıştı. Eylül ayı içerisinde piyasaya çıkartılmasından bu yana devamlı bir şekilde öteki telefonlardan çok daha iyi satış rakamları yakalamayı başaran giriş seviyesi iPhone 11 modeli pek çok kişi için satın alımı yapılabilecek en iyi ve en yeni iPhone modeli şeklinde değerlendirilmekte.

Apple şirketi de satış rakamlarından memnun bir durumda bulunacak ki yeni iPhone 12 modelini iPhone 11 modelinden dahi daha ucuza satabilecek gibi gözüküyor. Bu söz konusu iddialar ise, Apple şirketine yakın kaynaklar aracılığıyla paylaşılmış olan bir rapordan gelmekte. Rapora bakılacak olursa Apple şirketi, yeni nesil olarak karşımıza gelecek iPhone 12 isimli serinin giriş seviyesinde yer alan cihazda Çin asıllı ekran üreticilerinden BOE tarafından üretimi gerçekleştirilen OLED panelleri kullanmış olacak ve cihazların mevcut durumdaki maliyetini de azaltmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close