Oyun

GeoStrom – Android Oyun Tavsiyesi

GeoStrom – Android Oyun Tavsiyesi

 

Yapımcı : Sticky Studios
Oyun Kategorisi : Android Bulmaca Oyunu – Android Gizem Bulma Oyunu
Gereksinimler : Android 4.1 ve üzeri bir cihaza sahip olmalısınız. Cihaz içerisinde gereksinim duyduğu boş hafıza kapasitesi 563MB’dır.
Google Play İstatistikleri : 100k-500k indirme oranına Google Play üzerinde erişmiştir. Kullanıcılarından aldığı not 4,3’dür.

Geostrom android bulmaca oyunu arayanlar için güzel bir oyun. Filmden alıntı ile yapılan harika bir android gizem oyunu.
Geostrom, diğer isimi ile Uzaydan gelen fırtına, filmden esinlenerek yaratılmıştır. Film konusu ise şöyledir. Dünya liderleri, Dünya’da oluşan bazı doğal afetlerden önlem alınması kararını alır. İnsanlığı ve Dünya’yı güvende tutmak için Küresel iklimi kontrol eden bir uydu yaparlar. Tabiki işler istedikleri gibi yürümez. Yapılan uydu Dünya’yı koruma amacı ile değilde, Dünya’ya Meteorolojik saldırılar düzenlemeye başlar. Bunun en kötüsü de Jeostrome saldırısıdır. Heryer artık karmaşa içerisinde. Yıldırımlar, mevsim normalleri üzerinde ki soğuk, sel baskınları. Bulunduğun yerden kaçmak için bu tarz olumsuzluklar ile karşılaşacaksın. Yeni veri yüklemelerini bulunduğun ortam içerisinde bulunan bilgisayar ile uyduya yüklemesini yapmalısın. Ayrıca harita içerisindeki bulmacaları çözmen gerekir. Oyun içerisinde gizemleri bul ve doğru güncellemeleri yap.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close