Mobil

Geekbench testi esnasında ortaya çıktı

Geekbench testi esnasında ortaya çıktı

 

Son dönemlerde çok iyi bir çıkış yakalamayı başaran akıllı telefon üreticileri arasındaki Oppo şirketinin yeni cihazı Oppo A31, Geekbench testi esnasında ortaya çıkmış durumda. Geekbench ile alakalı testler, telefonun özellikleri konusunda da çok bilgiler vermiş oldu.

Çin asıllı teknoloji şirketi Oppo’nun gelecek dönemler içerisinde tanıtılması konusunda bir beklenti bulunan yeni telefonlarından Oppo A31 modeli, geçmiş olduğumuz günler içerisinde FCC onayını almış durumdaydı. O dönemlerde özellikleri kesin bir biçimde belli olmayan bu telefon, şimdilerde ise performans puanlama platformlarından Geekbench üzerinde ortaya çıkmış durumda. Arka arkaya gelmiş olan bu olaylar, telefonun tanıtım tarihiyle alakalı olarak geri sayımın başlamış olduğunu da açık bir şekilde göstermekte.

Geekbench testlerine bakılırsa 2 GHz hızı ile çalışmakta olan MediaTek Helio P90 yonga setini kullanacağı açıklanan Oppo A31 modeli, 8 GB’lik bir RAM’le donatılmış vaziyette. Bunun kapsamında tek çekirdek performansıyla alakalı testlerden tam tamına 399 puan almış bulunan bu telefon, çoklu çekirdek testleri içerisinden de 1.496 puan almayı başarmış oldu. Bununla beraber telefonun kutusu üzerinden en güncel Android 10 işletim sistemi versiyonuyla çıkacağı da netleşti desek yanlış olmaz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close