Mobil

Galaxy Z Flip modeli ön siparişe çıkmasının ardından tükendi

Galaxy Z Flip modeli ön siparişe çıkmasının ardından tükendi

 

Güney Kore asıllı teknoloji üreticilerinden Samsung şirketinin ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği katlanabilir telefonlarından Galaxy Z Flip, Hindistan üzerinde ön siparişe açıldıktan hemen sonrasında sadece dakikalar içinde tükenmiş oldu. Çok yoğun ilgi için teşekkür etmiş olan Samsung Hindistan, stokların yakın bir zamanda güncellenecek olduğunu ifade etti.

Samsung şirketi geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirilen ”Galaxy Unpacked” adlı etkinlik dahilinde yeni nesil Galaxy S20 adlı seriyle beraber katlanabilir telefonlarından Galaxy Z Flip adlı modelin tanıtımını yapmıştı. Kısa bir zaman önce Hindistan’da da tanıtımı gerçekleştirilmiş olan katlanabilir telefon, 1.099,999 Hindistan rupisi tutarında (1.530 dolar tutarı ile birlikte 1.410 euro tutarı) fiyatıyla ülkenin tamamında ön siparişe sunulmuş oldu.

Resmi bir durumdaki Samsung Hindistan sitesinin üstünden satışa çıkartılan bu akıllı telefon, ön siparişe açıldıktan sadece birkaç dakika sonrasında tükenmiş oldu. Bu söz konusu yoğun ilginin sonrasında Galaxy Z Flip stoklarının tükenmiş olduğunu ifade eden Samsung Hindistan, ön siparişlerin çok kısa bir zaman içinde yeniden açılacağını ifade eden bir yazı paylaşımında bulundu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close