Mobil

Galaxy S7’de Aynı Anda İki Uygulama Nasıl Kullanılır?

Galaxy S7’de Aynı Anda İki Uygulama Nasıl Kullanılır?

İnternette bir şeylere bakarken bir yandan da Youtube’da bir şeyler mi izlemek istiyorsun o zaman Galaxy S7’nin Çoklu Ekran Modu tam sana göre.

Bunun için Galaxy S7’nin ekranının altındaki En Son Uygulamalar düğmesine dokunun ve açık uygulamalrınızın çoğunu görürsünüz. Burada alt alta dikdörtgen şeklinde ki simgeye dokunun ve ekranın yarısını kaplayacak şekilde açılır. Diğer yarıda başka bir uygulama listesi görürsünüz. Buradan başka bir uygulamaya dokunarak ekranda iki uygulamayı aynı anda kullanmış olursunuz.

Pilin Aşırı Isınmasını ve Hasar Görmesini Önlemek İçin Galaxy S7’deki Hızlı Şarj Özelliğini Kapatın

Galaxy s7 ve S7 Edge, Samsung’un Adapte edilmiş olarak gelen Hızlı Şarj özelliğini destekliyor. Bu da Samsung’un Şarj aleti ile telefonu şarj etmenin daha hızlı olacağı anlamına geliyor. Ancak, genellikle biz gece yatarken telefonumuzun şarjda bıraktığımız için bu telefonumuz için zararlı olabilir. Bunu önlemek için;

Ayarlar –) Pil –) Hızlı Şarj Kablosu ayarını bulacaksınız. Buradan kapatın.

Hızlı Arama

Hızlı Arama, aramak istediğiniz kişinin adını ana düğmeye basılı tutarken söyleyerek hızlı bir arama yapmanızı sağlar. Bunu etkinleştirmek veya kapatmak için; Ayarlar –) Gelişmiş Özellikler — ) Galaxy Labs‘a giderek Hızlı aramayı açık / kapalı konumuna getirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7’deki Jest Özelliklerini Açma ve Kapatma
Galaxy S7’nin Ayarlar –) Gelişmiş Özellikler gidin. Buradan “Jestler” kısmını bulacaksınız.

Jestler ile neler yapılabilir. Örneğin ekranın kenarından elinizi sağdan sola kaydırarak ekrana fotoğrafı alabilirsiniz. Ayrıca, S7’de kişinin iletişim bilgilerini görüntülerken kulağınıza telefonu yaklaştırarak kişiyi arayabilirsiniz. Daha da önemlisi telefonunuzu ekran üzerine çevirerek gelen aramaları kapatabilirsiniz.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close