Mobil

Galaxy S20 modellerine zamsız sahip olabilmek için elinizi hızlı tutun

Galaxy S20 modellerine zamsız sahip olabilmek için elinizi hızlı tutun

 

UNPACKED etkinliğinden sonra duyurusu yapılmış olan Türkiye fiyatları üzerinde değişikliğe gidilmiş olan Samsung Galaxy S20 ailesine ait yeni fiyatları, telefonu satın alabilmek amacıyla bekleyiş içindeki kullanıcıları çok fazla üzmüştü. Samsung şirketi, söz konusu bu telefonlara lansman fiyatıyla sahip olma konusunda isteği bulunanların ön siparişte bulunabilecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Samsung şirketinin çok kısa bir zaman öncesinde tanıtımını yaptığı Galaxy S20 isimli aile, Galaxy S20 modeli ile birlikte Galaxy S20+ modeli ve Galaxy S20 Ultra modelinden meydana geliyordu. Kamera özellikleri ile fazlasıyla dikkat çekmekte bulunan cihazlar, ilk aşama üzerinde özelliklerine göre iyi olarak nitelendirilebilecek Türkiye fiyatlarıyla piyasaya çıkış yapacaktı.

Bugün gelmiş olan çok önemli bir haber ise Samsung şirketinin Galaxy S20 cihazlarından bir tanesini alabilmek amacıyla beklemekte bulunan kişileri fazlasıyla mutsuz etmiş idi. Samsung şirketi; Galaxy S20 modeli ile birlikte Galaxy S20 Ultra modelinin fiyatı konusunda değişikliğe gitmiş ve söz konusu bu cihazların Türkiye fiyatı için de bir zam gelmişti. Güney Kore asıllı teknolojinin devi, şu zamanalardaysa ön siparişle Galaxy S20 adlı ailenin üyelerine lansman fiyatlarının üstünden sahip olunabilecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close