Mobil

Galaxy S20 Lite modelinin batarya kapasitesi ortaya çıktı

Galaxy S20 Lite modelinin batarya kapasitesi ortaya çıktı

 

Ortalama bir şekilde iki ay öncesinde Güney Kore de merkezi bulunan teknoloji devlerinden Samsung, çok daha yeni bir akıllı telefon modeliyle alakalı ortaya atılmış bazı iddialarla gündeme gelmiş idi. Bu söz konusu iddialara bakılır ise firma, çok yakın bir zaman içerisinde Samsung Galaxy S20 Lite adına sahip akıllı telefonunu tanıtmış olacak ve kısa zaman içinde de piyasaya sürmüş olacaktı.

Fakat bu söz konusu iddianın hemen sonrasında bugüne dek geçmiş olan zamana karşın cihazla alakalı olarak çok yeni bir bilgiye ulaşabilmiş değiliz. Bugün de Samsung şirketinin yeni karşımıza çıkacak akıllı telefonu, 3C sertifikasyon sitesi üzerinde ortaya çıkmış durumda. Cihaza ait olan sertifikasyon sayfası üzerinde Samsung Galaxy S20 Lite modelinin tm olarak kaç mAh’lik bataryayla gelecek olduğu da kesinleşti.

3C sertifikasyon sitesi üzerinde yer almış olan bilgiye bakılırsa EB-BG781ABY model numarasına sahip ve Samsung Galaxy S20 Fan Edition ismiyle de anılmakta olan S20 Lite, 4.370 mAh gücünde fazlasıyla iyi bir bataryaya ev sahipliği yapmış olacak. Yani aslına bakılırsa bu cihaz, serinin en düşük özelliğine sahip akıllı telefonu olarak öne çıkan Samsung Galaxy S20 modelinden daha çok batarya kapasitesine sahip durumda bulunacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close