Mobil

Galaxy S11 modeliyle Galaxy Fold modelinin tanıtılacağı tarih açıklandı

Galaxy S11 modeliyle Galaxy Fold modelinin tanıtılacağı tarih açıklandı

 

Bugüne dek Samsung Galaxy S11 modeliyle ilgili olarak bir çok söylenti duymuş durumdayız. Hatta geçmiş olduğumuz günler içerisinde cihazın sızdırılmış olan kanlı canlı bir tane görüntüsünü de sizler ile paylaşılmaya devam edildi. Bugünden itibaren cihazın yanında yer alan heyecan duvarı çok daha fazla yükselecek gibi durmaya başladı.

Sızmaların efendisi olarak öne çıkan Ice Universe, kişisel Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım esnasında, Samsung Galaxy S11 modelinin 18 Şubat 2020 tarihi içerisinde tanıtacak olduğunu ifade ediyor. Aynı tweet üzerinde, katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonlardan Galaxy Fold modelinin halefinin de açıklanabilecek olduğu belirtilmekte.

Bu esnada Galaxy Unpacked isimli etkinliği tam olarak ne zaman gerçekleşecek olduğunun halen Samsung şirketi tarafından onaylanmamış olduğunu da belirtmiş olalım. Ice Universe tarafından açıklanan tarih, şubat ayında gerçekleşecek MWC’nin (Mobil Dünya Kongresi) daha önceki bir zamana işaret etmekte.

Güney Kore asıllı firmanın yeni amiral gemisi serisi üzerinde Galaxy S11e modeli ile birlikte Galaxy S11 modeli ve ayrıca Galaxy S11 Plus modeli olmak üzere 3 tane değişik model görmeyi beklemekteyiz. Aynı etkinlik kapsamında tanıtılacak olduğu konusunda tahminler bulunan Galaxy Fold 2 modeliyle ilgili olarakta çok az şey bilinmekte. Samsung şirketi, yeni katlanabilir özelliğe sahip telefon modelini 18 Şubat tarihinde tanıttıktan hemen sonrasında MWC 2020 kapsamında sergilemeyi düşünmekte olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close