Mobil

Galaxy S11 modeliyle alakalı arka kamera tasarımı görüldü

Galaxy S11 modeliyle alakalı arka kamera tasarımı görüldü

OnLeaks ismine sahip bir Twitter hesabı, Samsung şirketinin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeliyle alakalı bir takım görseller paylaşmış durumda. Kullanıcının paylaşmış olduğu görseller arasından biri de akıllı telefonun kamerası konusundaydı.

Görsel üzerinde iddia edilmekte olduğu gibi Galaxy S11 modeli, 4 tane kamerayla gelmiş oluyor. Bunlar arasından üçü sol kısımdayken biri de, sağ kısımda yer alıyor ve hemen alt kısmında da LED flaş bulunuyor. Telefonun fazlasıyla sık bir şekilde konuşulmakta olan 108 MP değerine sahip ana kamerası, sol kısımda orta bölümde konumlandırılmış bir vaziyette. Huawei P40 modelinde görülmekte olana benzeyen bir periskop sistemine yer verilen 5x yakınlaştırma kamerası da sol kısımda ve en altta bulunuyor. Sol kısımda yer alan en üstteki kamera ise, ultra geniş açısına sahip sensör olarak etkiliyken sağ kısımda bulunansa Time-of-Flight isimli bir derinlik sensörüdür.

Samsung Galaxy S11 isimli seriyle alakalı ortaya atılmış olan iddialardan bir başkası da yalnızca detaylı fotoğraflar çekim yapacak olması değil, öte yandan periskop kamerasıyla beraber yazılım gücünü kullanıp 5x özelliğe sahip yakınlaştırmanın çok daha üzerinde fazlasıyla net fotoğraflar çekebilecek bir durumda bulunması. Cihaz üzerinde yer alacağı konusunda iddialar bulunan bir başka özellikse Snapdragon 865 isimli işlemciden güç alıp gerçekleştirebileceği 8K özelliğine sahip bir video kaydıdır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close