Mobil

Galaxy Note serisi sona mı erecek?

Galaxy Note serisi sona mı erecek?

 

Güney Kore de merkezi bulunan bir internet sayfası, Samsung şirketinin gelecek seneyle alakalı planlarını anlatmış durumda. İnternet sayfasına bakılırsa Samsung şirketi, eğer ki Galaxy Z Flip serisine sahip telefonların satış rakamlarından memnun kalacak olursa Galaxy Note adlı seriyi piyasadan kaldırmaya hazırlanacak. S Pen’ler ise hem Galaxy S serisinde hem ise Galaxy Z Flip serisinde yer alan telefonlarda bulunuyor olacak.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketi, 2011 senesinden bu yana gelişmiş S Pen’e sahip durumda bulunan Galaxy Note serisinde telefonlar üretmekte. Kullanıcılar için alışılmışın çok daha dışında bir deneyim sunmakta bulunan bu telefonlar, sahip bulundukları söz konusu kalemlerle milyonlarca sayıdaki kullanıcı tarafından da sevilerek kullanılmakta. Fakat Güney Kore’den gelmiş olan en son haberlere bakılırsa Galaxy Note adlı seri, belki de gelecek sene tarihin tozlu raflarına kaldırılacak olabilir.

Güney Kore de merkezi bulunan bir teknoloji haber sitesi olarak öne çıkan The Elec, Samsung şirketinin 2021 senesiyle alakalı bir takım planlarını açıklamış durumda. İnternet sayfası aracılığıyla oluşturulmuş olan içeriğe bakılırsa Samsung şirketi, Galaxy S30 Ultra modelinde (veyahut Galaxy S21 Ultra modelinde) S Pen kullanıyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close