Mobil

Galaxy M11 modelinin bazı özellikleri ortaya çıkmış durumda

Galaxy M11 modelinin bazı özellikleri ortaya çıkmış durumda

 

Samsung Galaxy M isimli serinin en yeni üyesi olması konusunda beklentiler bulunan Galaxy M11 modelinin tasarımının yanı sıra özelliklerinden bazıları, Google sayesinde ortaya çıkmış oldu. Söz konusu bu cihaz, tasarım açısında günümüz trendlerini yakalamış durumdayken özellik açısından da bütçe dostu bir model olarak karşımıza çıkacağının ipuçlarını sağlamış oluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Google şirketi, açık kaynak kodları bulunan Android işletim sisteminin ana geliştiricilerinden biri olarak öne çıkıyor. Firma, Android işletim sistemine özel olarak oluşturmuş olduğu internet sitesinin üstünden de Google Play Store’u desteklemekte olan akıllı telefonları listelemekte. Google şirketinin bu söz konusu listeye ilave etmiş olduğu en son üye de Samsung Galaxy M11 modeli olarak öne çıktı. Bahsi geçen bu listeleme, Galaxy M11 modelinin genel görünümünün tam olarak nasıl öne çıkacağının yanında, telefonun özelliklerinden bazılarını da gözler önüne sermiş oluyor.

”TechieJerry” adına sahip bir internet sayfası tarafından keşfedilmiş olan Galaxy M11 modeli, ortalama bir şekilde 6 inçlik büyüklüğü bulunan bir ekrana sahip bulunacak. Qualcomm şirketinin Snapdragon 450 isimli işlemciden güç alarak karşımıza çıkacak telefon, 3 GB’lik bir RAM’le destekleniyor olacak. Bütün bunlara ilave bir şekilde Samsung şirketinin yaklaşmaya başlayan telefonu Galaxy M11 modeli, Android 10 işletim sistemi ile birlikte tüketicilerin hizmetine sunulmuş bir durumda bulunacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close