Mobil

Galaxy Fold modeli problemi çözüldükten sonra ilk kez sızdı

Galaxy Fold modeli problemi çözüldükten sonra ilk kez sızdı

Teknoloji üretici şirketler 2019 senesi içerisinde katlanabilir özelliğe sahip ekranı bulunan telefonlara çok fazla takmış vaziyetteler. Fakat halen başarılı durumdaki bir katlanabilir özelliğe sahip ekranı bulunan telefon duyurusu yapılmış değil. Samsung şirketi, katlanabilir özelliğe sahip ekranı bulunan ilk akıllı telefonlarından Galaxy Fold modelinin duyurusunu yaptı fakat telefon daha test aşaması içerisindeyken kullanılamaz bir duruma gelmeye başladı.

Samsung şirketi ortaya çıkmış olan problemleri düzeltebilmek amacıyla çok uzun zamanda beri çalışmalar yapıyor, üstelik söz konusu bu problemlerin giderilmiş olduğu da söylenmekte fakat firma, Galaxy Fold modeliyle alakalı çok daha yeni bir duyuru gerçekleştirmekten de kaçınmakta.

Ortaya çıkmış olan en son bilgilere bakılırsa firmanın, Galaxy Fold modelinin ekran problemini çözmüş olduğu şeklindeydi. Firmanın tarafından bu konusa bir açıklama gerçekleştirilmemiş olsa bile bu telefon modelinin yenilenmiş versiyonunun ilk defa objektiflere yakalanması, Samsung şirketinin problemlerin üstesinden gelmiş olduğunu bir defa daha doğrular bir nitelikte.

Haber görselinde yer alan bu özel fotoğraf, Hindistan’ın başkenti olan Yeni Delhi içerisinde yer alan bir metro durağında çekilmiş durumda. Samsung şirketinin katlanabilir özelliğe sahip ekranı bulunan telefonunu kullanmakta olan şahsınsa bir Samsung çalışanı olduğu konusunda düşünceler var.

Şimdilerde ise gözler, konu ile alakalı bir şekilde açıklama yapması konusunda beklenti bulunan Samsung şirketinde.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close