Mobil

Galaxy A11 modelinin özellikleri paylaşıldı

Galaxy A11 modelinin özellikleri paylaşıldı

 

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Samsung şirketi, yakın bir zaman içerisinde tanıtımını yapacağı yeni Galaxy A11 modelindeki akıllı telefonunun özelliklerini resmi bir şekilde paylaştı.

Gücünü ismi halen açıklanmamış olan sekiz çekirdekli bir yonga setinden alacağı açıklanan söz konusu bu akıllı telefon, pazara bağlı bir şekilde 2 veyahut 3 GB’lik RAM’e ile birlikte microSD kart desteği sunan 32 GB’lik dâhili depolamaya sahip olarak karşımıza çıkacak. Bunla beraber 177 gramlık ağırlığı sayesinde dikkatleri çekmeyi başaran akıllı telefonun pil bölümünde ise 15 W’lik hızlı şarj desteği sunan 4.000 mAh gücündeki bir bataryaya yer verilmiş vaziyette.

Cihazın mevcut durumdaki kamera özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak Samsung Galaxy A11 modeli, ön kısmında f/2,0 diyafram açıklığı sunan 8 MP özelliğindeki bir sensör kullanmakta. Diğer taraftan cihazı arka kısma çevirmiş olduğumuzda da bundan böyle orta sınıf içerisinde standart bir duruma gelmiş olan üçlü kamera kurulumu bizleri karşılamış oluyor. Bu söz konusu kameralardan birincisi f/1,8 13 MP’lik bir ana kamera, ikinci kamera f/2,2 5 MP’lik bir geniş açının yanı sıra üçüncüsü de f/2,4 2 MP’lik bir derinlik sensörü şeklinde karşımıza çıkmış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close