Oyun

Flow Free – Eğlenceli Mobil Oyunlar

Flow Free – Eğlenceli Mobil Oyunlar

 

Flow Free isimli Android oyun tavsiyesi‘nden herkese selamlar. İnternet gereksinimi olmadan, severek oynayacağınız bir oyun arayışı içerisindeyseniz, konumuzu ve diğer yazılarımızı kesinlikle takibe alın.

Yapımcı : Big Duck Games LLC

Kategori : Mobil bulmaca oyunu – Mobil Zeka geliştirme oyunu – Android bulmaca oyunu – Android Zeka geliştirme oyunu

Gereksinimler : 45.68MB boş bir alan cihaz içerisinde Flow Free için ayrılmalıdır. Oyunu oynayabileceğiniz minimum Android sürümü 4.1 ve üzeri olmalıdır.

GP Notları : 100m – 500m gibi yüksek indirilme oranını google play üzerinde yakalamış bir uygulamadır. Kullanıcılarından aldığı not 4,3’dür. Bu kadar yüksek indirilme oranında aldığı notlar çok değişken olması biraz garip.

 

Flow Free Nasıl Oynanır?

Flow Free Modları Free play ve Time Trial olmak üzere 2 tanedir. Flow Free çift halindeki renklerden oluşan akımların birleştirilmesi esasına dayanılarak oynanır. Bir tablo içerisinde aynı renk akımları çizgi yardımı ile bir araya getirmeye çalışıyoruz. Tablo içerisinde birleştirme yapıldıktan sonra kesinlikle boş yer bırakılmaması gerekmektedir. 2 Farklı mod ve 2000’den fazla farklı bölüm ile eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlar. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İnternet gerektirmeden oynanılmaktadır. Renklendirmeler ile harika bir göz zevki yaratılmıştır.

Free Play Oyun Modu birbirinden farklı 2k+ bölümden oluşmaktadır. İlerledikçe bölümler zorlaşmaktadır.

Free Play modu 2000 ve üzeri farklı bölümü içerisinde barındırmaktadır. Şekil ve zorluk dereceleri, tablo içerisindeki boş hücre adedi arttıkça, bulmacayı çözmek de zorlaşmaktadır. Klasik düzen, can sıkan hiç bir bölüm ile karşılaşmayacaksınız. Kesinlikle buradaki haritalara bir göz atmalısınız.

Flow Free Time Trial Modu zamana karşı yapılan oyundur. 4 farklı zaman dilimi ayarlanılabilir. Bu mod içerisinde oyun oynanış hızlı olmalıdır. Kendi rekonuzu geçmeye çalışın.

Time Trial isimli mod ise zamana karşı yarış olarak tanımlanabilir. Zaman kısıtılaması minimium 30 saniye ve 1, 2, 4 dakika olarak ayarlanabilmektedir. Time Trial modu ile hızlı düşünce ve hareket kabililetinizi geliştirebilirsiniz. Doğru ve anlık karar verme açısından kesinlikle kişisel gelişiminize fayda sağlayacaktır.

Flow Free Oynanış Biçimi 2 aynı rengin birleşmesi biçiminde olur.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close